Mám problém s kanalizací

Volejte nonstop

Čištění kanalizace Praha

Ucpala se vám kanalizace a neodtéká, jak by měla? Přišli jste domů, kde na vás čekalo nepříjemné překvapení v podobě vody z rozbité kanalizace? Takovou situaci jistě zažil nejeden z nás. Dalo by se říci, že s tímto problémem se někdy potýkala snad každá domácnost. V takovém případě jistě hledáte velmi rychlé řešení tohoto problému. A právě to pro vás máme.

Používané způsoby čištění kanalizace:

Mechanické čištění provádíme pomocí pružiny, která je poháněna elektromotorem. Na konci pružiny je umístěna speciální koncovka. Těchto koncovek je několik typů – volba záleží na rozsahu ucpaní kanalizace. Toto řešení se používá tam, kde není možno použít čištění tlakovou vodou.

Tlakové čištění provádíme proudem vody, převážně u stoupacího a ležatého vedení. Je vedle mechanického čištění v současné době nejpoužívanější metodou. Při vysokotlakém čištění je proplachovací voda čerpána čerpadlem hadicí do trysky. Dynamický proud vody pod vysokým tlakem působí na uvolnění zaneseného místa, a tak dochází k následnému odtoku ucpávek a usazenin.

Přesto, že se snažíte dbát na to, abyste do kanalizace účelně nepouštěli žádné nečistoty, ani tak ucpání nemusíte zabránit. Usazování různých kalů, mastnot, vlasů, chlupů a dalších nečistot, které se na stěně kanalizace mohou vrstvit, zkrátka ucpání může způsobit. A dojde-li ke zvýšení tlaku v kanalizaci, může dojít i k jejímu prasknutí.

S jakou kanalizací vám pomůžeme?

S každou. Pomůžeme vám vyřešit problém s kanalizací stoupací, vodorovnou i se svislými přípojkami. Poradíme si s každým problémem.

Co naše služby zahrnují?

V oblasti čištění a oprav kanalizace vám můžeme nabídnout skutečně široké služby. Jsou to:

  • Montáže a opravy kanalizace – pokládání svodů odpadní a dešťové vody
  • Havárie kanalizací – akutní opravy poruch svodů odpadní vody
  • Rekonstrukce odpadů – renovace systémů odpadních vod
  • Čištění odpadů – čištění ucpaných kanalizačních systémů

K čištění kanalizací používáme profesionální techniky strojního a tlakového čištění od firmy Ibos a Rothenberger.

Naše služby poskytujeme především v Praze a jejím širokém okolí a to NON-STOP! Jestliže jste tedy zjistili problém s kanalizací, neváhejte nás kontaktovat. Výjezdní místa máme po celém hlavním městě i v okolních oblastech, díky tomu u vás můžeme být v co nejkratší době. Nečekejte tedy na to, až rozbitá kanalizace napáchá škody a jednejte ihned. Pohotovostní i všechny ostatní služby poskytujeme za skvělé ceny.

VOLEJTE NONSTOP 733 642 111.

JSME PŘIPRAVENI K VÝJEZDU ZA VÁMI.

Potřebujete okamžitě instalatéra? Zavolejte nám 24 hodin denně!